Güvenle İşlem Yapın

FXORO, müşterilerinin güvenliğine son derece önem verir ve biz en iyi müşteri hizmeti sağlayabilmek için çalışırız. Müşterilerimiz, onları piyasadaki yüksek fiyat dalgalanmasından korumak için özel güvenlik tedbirleri aldığımızı bilerek kendilerini güvende hissedebilir.

Müşterilerimizi koruma uygulamalarından birkaçını aşağıda, bulabilirsiniz:

 • Eksi Bakiye Koruma:
  Bu, müşterilerilerimizin hesaplarının eksiye düşmeyeceğini garanti eden hukuksal bir bağlayıcı politikasıdır ve böylece yatırımcılar, olağanüstü fiyat dalgalanmalarının olduğu durumlarda bile yatırdıklarından daha fazlasını asla kaybetmezler.
 • Dikkatli Risk Yönetimi:
  Eğitimli finans ekibimiz, müşterilerimizin ve işimizin asla parasal karışıklığa maruz kalmamasını sağlar. Düzenli işlem hizmetlerimize aykırı olmadan, piyasadaki istikrarsızlığa karşı elimizden gelenin en iyisini yaparız.
 • Yatırımcı Koruması:
  FXORO, Yatırımcılar Tazminat Fonu'na (ICF) aittir. Bu nedenle başarısızlık durumunda veya şirketin finansal yükümlülüklerini yerine getirmesini engelleyebilecek istikrarsızlıkta, müşterilerimiz tazminat alma hakkına sahip olabilir.
  Daha fazla detay için lütfen burayı tıklayın.
 • Anlık Marjin Koruma:
  FXORO, müşterilerimizin işlem hesaplarında tam marjini kullanabilmesi için ileri teknoloji ve otomatik önlemler kullanır. Bununla birlikte limitler, eksi bakiyeyi önlemek için dikkatle izlenir.
 • Banka Hesapları Ayrımı:
  FXORO'nun tüm müşterilerinin hesapları, şirket sermayesinden ayrı olup, en üst düzeyde koruma için önde gelen bankalarda tutulur.

Mükemmel işlem koşullarımızı ve üstün müşteri hizmetimizin yanı sıra bu benzersiz güvenlik önlemleri, FXORO'nun gerçek bir piyasa lideri olarak kalmasını sağlar. Biz, müşterilerimize en yüksek güvenlik standartlarını sunmaya devam etmek ve çıkarlarını korumak için kararlıyız.

Error: Form contains errors